Lasīšanai: 1 minūte

Izziņa par dienestu padomju armijā

J
jautā:
16. janvārī, 2013
Andris Elksnītis

Kā apliecināt dienesta laiku Padomju Armijā (1980.-1982.) pēc augstskolas, ja nav saglabājusies karaklausības apliecība?

A
atbild:
17. janvārī, 2013
Zanda Lielbārde
LV portāls

Personāla dokumentu valsts arhīvā (PDVA) Jūs varat saņemt sociāli tiesisko izziņu, kas apliecinās Jūsu dienesta laiku padomju armijā. Protams, ja šādas ziņas arhīvā būs pieejamas.

Sociāli tiesiskās izziņas var pasūtīt, ierodoties personīgi kādā no Latvijas Nacionālā arhīva struktūrvienībām:
- PDVA Rīgā, Ata ielā 1;
- Latvijas Nacionālajā arhīvā Bezdelīgu vietā 1;
- LNA direkcijā Šķūņu ielā 11;
- zonālajos valsts arhīvos.

Pieprasījumu var sūtīt arī pa pastu, faksu vai elektroniski. Par izziņas saņemšanu būs jāmaksā valsts nodeva, atkarībā no tajā iekļauto faktu skaita.
Sīkāka informācija par PDVA pakalpojumiem un pieprasījuma veidlapa atrodama šeit.