Lasīšanai: 1 minūte

Saziņa ar Dagdas pilsētas domi

J
jautā:
17. maijā, 2010
Janjs Platas
Atrodoties Parīze, nevaru ar Net palīdzību sazināties ar Dagdas pilsētas domi. Neviens no uzrādītajiem e-mail nav sasniedzams. Vai arī neatbild. Vai pašvaldības i-administratoram jāatbild uz iedzīvotāju jautājumiem internetā? Paldies par jūsu izsmeļošām atbildēm.
A
atbild:
18. maijā, 2010
Varbūt neesam šo e-pasta vēstuli pamanījuši: mums daudz raksta, un arī spamu ir daudz. Pirms kāda laiciņa bija sabojājies serveris, viss pazuda.
Rakstiet vēlreiz uz adresi: dome@dagda.lv.