Pedagogi piemaksu saņem atbilstoši dalībai projekta ietvaros

J
jautā:
22. februārī, 2014
Dace Kokoreviča

Jautājums saistībā ar pedagogu kvalitātes pakāpēm (3.pakāpi) un 8% piemaksām. Savu kvalitātes darbu nodevu vērtēšanai jau gadu atpakaļ, zinu, ka tas novērtēts pietiekoši augstu, taču vēl joprojām neesmu saņēmusi rakstisku apliecinājumu, līdz ar to arī piemaksa man nepienākas, lai gan kolēģes, kas rakstījušas šo darbu nedaudz agrāk jau saņem piemaksas. Jautājums: Kādēļ man jācieš, ja savu darbu esmu izdarījusi, vai man pienāksies kāds piemaksas pārrēķins ar atpakaļejošu datumu, kad beidzot saņemšu rakstisku apliecinājumu tam, ka man ir piešķirta 3.pakāpe?

A
atbild:
27. februārī, 2014
Laura Studente
LV portālam
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība
Modra Jansone, eksperte vispārējās izglītības jautājumos

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības eksperte vispārējās izglītības jautājumos Modra Jansone norāda: 2013./2014. m.g. piemaksas par iegūtajām pedagogu darba kvalitātes pakāpēm saņem tikai tie pedagogi, kuri novērtēšanas procesā piedalījās ESF projekta ietvaros. To nosaka MK noteikumu Nr.704 "Pedagogu darba samaksas noteikumi" 28.punkts.

Līdz ar to pedagogi, kuri darba kvalitātes novērtēšanas procesā piedalījās pēc minētā projekta beigām piemaksu par iegūto pakāpi 2013./2014.m.g. nesaņem.