Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Par ātro kredītu apvienošanu jāvaicā aizdevējam

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
05. aprīlī, 2023
Andrejsjs

Kā apvienot ātros kredītus, lai būtu mazāks ikmēneša maksājums?

A
atbild:
02. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ātro kredītu pārkreditēšana tiek izmantota, ja aizņēmējam ir vairāki ātrie kredīti, kurus var apvienot vienā. Tomēr ne katrs ātro kredītu izsniedzējs šādu iespēju piedāvā. Tāpēc par to jāuzzina pie kreditora, no kura ātros kredītus esat paņēmis.