Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

E-cigarešu šķidruma pārvadāšana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
19. jūnijā, 2022
Edgars

Labdien! Cik daudz šķidruma (veipiem) drīkst ņemt līdzi, lidojot uz Norvēģiju?

A
atbild:
21. jūnijā, 2022
VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga""
Ilze Salna, Komunikācijas projektu vadītāja

Uz e-cigarešu šķidrumiem attiecas tie paši noteikumi, kādi ir spēkā jebkuram citam šķidrumam: ne vairāk par 100 ml vienā iepakojumā, kopējam šķidrumu daudzumam rokas bagāžā nepārsniedzot 1000 ml. Šķidrumi jāiesaiņo caurspīdīgā, atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā 1 l tilpuma plastikāta maisiņā. Ja ir jautājumi par bagāžas pārvadāšanas noteikumiem, aicinām pasažierus sazināties ar savu aviosabiedrību.