Lasīšanai: 1 minūte

Kur pieejami valsts kapitālsabiedrību statūti

J
jautā:
06. martā, 2019
Sergejs

Vai valsts akciju sabiedrības statūtiem jābūt brīvi pieejamiem publiskā telpā, un vai es kā fiziska persona varu tos pieprasīt?

A
atbild:
11. martā, 2019
Pārresoru koordinācijas centrs
Elīna Krūzkopa, konsultante

Saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu publiskas personas un publiski privātās kapitālsabiedrības publisko statūtus savā vai kapitāla daļu turētāja tīmekļvietnē.

AS “Latvenergo” ir publicējusi likumā noteikto informāciju, un statūti ir pieejami šeit.