TĒMA: Mājoklis

Ja jautājums svarīgs, bet atbilde nav iegūstama, jāvēršas tiesā

J
jautā:
17. janvārī, 2018
Ansis Daugulis

Pagājušā gada novembrī nosūtīju iesniegumu mājas pilnvarotai personai ar man interesējošiem jautājumiem. Atbildi neesmu saņēmis. Mutiski man atbildēja, ka atbildes nebūšot, jo neesot, kam atbildēt. Kur man griezties pēc palīdzības?

A
atbild:
26. janvārī, 2018
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam
Vitolds Peipiņš
Latvijas Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācijas vadītājs

Latvijas Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācijas vadītājs Vitolds Peipiņš jautājumu komentē šādi: “Pirmkārt, nav saprotams, kas tā ir par pilnvaroto personu, piemēram, mājas vecākais vai apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs. Nav arī saprotams, kas domāts ar “neesot, kam atbildēt” – vai pilnvarotā persona nav pietiekami kompetenta, lai sniegtu prasīto informāciju, vai arī tai nav speciālistu, kas ar to nodarbotos. Jebkurā gadījumā te rodas šaubas par pilnvarotās personas profesionalitāti. Ja ar “pilnvaroto personu” domāts mājas pārvaldnieks un viņš neatbild uz patiešām svarīgu rakstiski iesniegtu jautājumu, tad tomēr jāraksta atkārtots iesniegums ar prasību sniegt rakstisku atbildi. Ja arī tad neseko atbilde, vienīgā iespēja panākt taisnību ir vērsties ar prasības pieteikumu tiesā.”