Lasīšanai: 1 minūte

Par reverso PVN būvniecībā pašvaldībām

J
jautā:
08. februārī, 2012
Aleksejs

Labdien. Man ir šāds jautājums sakarā ar PVN likuma normu par reverso PVN būvniecībā. Vai es pareizi sapratu, ka atbilstoši PVN likuma 77.pantam tiem līgumiem, kas tiks noslēgti ar pašvaldību 2012.gadā, tiks piemērotā tāda pati kārtība kā līdz šim (t.i. būvnieks piestādīs rēķinu ar PVN)? Paldies.

A
atbild:
20. februārī, 2012
Jadviga Neilande
sertificēta nodokļu konsultante

Jā, tā ir ar šīm pašvaldībām. Tām piemēros reverso kārtību no 2013.gada.

Vairāk par PVN un būvniecību lasiet LV portāla skaidrojumos: