Lasīšanai: 1 minūte

Narkotiku legalizēšana Latvijā

J
jautā:
22. septembrī, 2011
ansis keauze

Kad legalizēs narkotikas? Un vai viņas varēs iegādāties bez nekādām problēmām un kādas narkotikas tās būs? Man liekas, ka vieglās narkotikas ir marihuāna un amfetamīns.

A
atbild:
28. septembrī, 2011
Veselības ministrija
Inga Šmate, Sabiedrības veselības departamenta vadītāja

Veselības ministrija cer, ka Latvijā narkotikas nekad netiks legalizētas. Vismaz Veselības ministrija darīs visu, lai tas nenotiktu.
Narkotiku pieejamība ir cieši saistīta ar to lietošanu: jo vieglāk narkotikas vai jebkuras citas apreibinošās vielas pieejamas, jo vairāk tās lieto. Domājot par sabiedrības veselību, jādomā ne tikai par narkotiku, bet arī par tabakas un alkohola izstrādājumu pieejamības ierobežošanu.

Papildu informāciju varat atrast šajos tiesību aktos un LV portāla sagatavotajās publikācijās: