Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Vai rēķini valsts un pašvaldību iestādēm jāsūta uz e-adresi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
22. decembrī, 2022
Zita

Labdien! Par e-adresi. Vai uzņēmumam no 2023. gada 1. janvāra visi rēķini (nevis strukturētie, bet PDF formātā) valsts un pašvaldību iestādēm ir jāsūta tikai e-adresē? Ja līgumā ir norādīts e-pasts, uz kuru sūtīt rēķinus, vai tad var sūtīt e-pastā? Paldies!

A
atbild:
03. janvārī, 2023

Ja ir aktivizēts oficiālās elektroniskās adreses konts, valsts iestāde un privātpersona sazinās elektroniski un nosūta elektronisko dokumentu, izmantojot oficiālo elektronisko adresi. Minētajā gadījumā rēķini jāsūta uz e-adresi.