Lasīšanai: 1 minūte

Darba likums ar kometāriem – bez maksas

J
jautā:
05. maijā, 2012
Aļbina

Labdien! Es esmu tiesību zinātnes fakultātes studente un es ļoti gribu mācībām grāmatu "Darba likums ar komentāriem”. Internetā bija rakstīts, ka grāmata ir bezmaksas pieejama drukātā veidā. Man vajag 2 eks.. Lasīt elektroniski nevaru. Esmu no Daugavpils.

A
atbild:
08. maijā, 2012
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
Ingrīda Gradkovska, Daugavpils konsultatīvā centra konsultante

„Darba likums ar komentāriem” bez maksas  ir pieejams Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības Daugavpils Konsultatīvajā centrā Saules ielā 15, Daugavpilī (2.stāvā), tālrunis 26524504. Šis materiāls ir izdots 2010.gadā un tajā ir iekļauti Darba likuma grozījumi, kuri stājušies spēkā līdz 2010.gada 25.martam. Tāpēc jāņem vērā, ka šajā redakcijā nav iekļautas Darba likuma izmaiņas, kuras ir pieņemtas un stājušās spēkā pēc 2010.gada 25.marta.

Papildu informāciju varat skatīt šajos normatīvajos aktos un LV portāla skaidrojumā: