TĒMA: Veselība

Kur iegūt informāciju par biorezonanses testu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
25. aprīlī, 2022
Ilona

Labdien! Kādas atļaujas ir vajadzīgas un no kādiem dienestiem, ja es gribētu veikt biorezonanses testus?

A
atbild:
29. jūnijā, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Nacionālā veselības dienesta (NVD) vecākā klientu apkalpošanas speciāliste Linda Kliedere norāda, ka šajā jautājumā jāvēršas Zāļu valsts aģentūrā, kuras mērķis ir īstenot kvalitatīvus un pamatotus pakalpojumus veselības aprūpē izmantojamo ārstniecības līdzekļu, cilvēka asiņu, audu, šūnu un orgānu ieguves un izmantošanas vietu, kā arī farmaceitiskās darbības uzņēmumu novērtēšanā atbilstoši valsts un sabiedrības interesēm veselības aprūpes nozarē.

Saņemt sev interesējošas atbildes par biorezonanses terapiju (MORA terapiju), varat, zvanot uz tālruni 67078424, 29447659 vai sūtot e-pasta vēstuli uz info@zva.gov.lv e-pasta adresi. Vairāk informācijas var atrast Veselības inspekcijas tīmekļa vietnē www.zva.gov.lv.

Informācija par biorezonanses terapiju ir pieejama arī Zāļu valsts aģentūras tīmekļa vietnē, šajā rakstā.

Informāciju par valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas kārtību jūs varat noskaidrot Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē  www.vmnvd.gov.lv vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 (darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.30 līdz 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00), piebilst L. Kliedere.