Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Politika

Likums liedz nodot publiskas personas mantu bezatlīdzības lietošanā

J
jautā:
06. februārī, 2020
Guntis

Vai likums atļauj politiskajām partijām (vairākām kopā) un šo atsevišķo partiju biedriem bez atlīdzības un līgumiskām attiecībām sistemātiski izmantot valsts iestāžu telpas partiju savstarpējo sadarbības jautājumu risināšanai?

A
atbild:
13. februārī, 2020

Vispārīgais princips noteikts Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumā – tā 5. pants paredz aizliegumu nodot publiskas personas mantu bezatlīdzības lietošanā.