neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32405
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
15. aprīlī, 2024
Vivita

Mana meita regulāri lieto alkoholu un draud ar pašnāvību, ja es sūdzēšos. Pirms gada viņa atgriezās no ārzemēm, jo saprata, ka nespēj tikt galā. Par viņas bērniem (5 un 7 gadi) rūpējos es (vecmāmiņa), viņi dzīvo ar mani, es nodrošinu visas bērnu vajadzības. Bērni iet bērnudārzā. Meita viena dzīvo blakus dzīvoklī, ar bērniem netiekas. Bērnu tēvi neatrodas Latvijā. Vecākajam bērnam tēvs ir fiktīvs (pakistānietis). Bērniem uzturlīdzekļus maksā Latvijas valsts. Vēlos nokārtot aizbildniecību. Vecākajam mazdēlam man jau ir pilnvara līdz 18 gadiem. Taču es baidos zaudēt bērnus un uzsākt procesu, ka bāriņtiesa var izņemt bērnus no ģimenes, kā arī par to, ka pakistānietis var gribēt paņemt bērnu pie sevis. Kādas man ir izredzes saņemt aizbildniecību par mazbērniem?

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.