neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32396
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
15. aprīlī, 2024
Dace

Labdien.
Esmu no īpašnieka iegādājusies vasarnīcu. Bijušais īpašnieks savas personīgās mantas ir aizvācis. Tā kā īpašnieks ir konfliktā un šķiršanās procesā ar savu sievu un ar sievu uzturēt lietderīgu komunikāciju nav iespējams, sarunas par sievas perosnīgo mantu aizvākšanu notika ar sievas meitu. Gan bijušais īpašnieks, gan viņa sievas meita mantas ir aizvākusi. Atlikušās mantas novietotas uz bijušā īpašnieka sievas meitai piederošā nekustamā īpašuma (zemes gabala) teritorijas, kas atrodas blakus. Šobrīd bijušā īpašnieka sieva terorizē mani kā jauno īpašuma īpašnieku par atlikušo perosnīgo mantu stāvokli. Kāds būtu mans kā jaunā īpašnieka pienākums attiecībā pret bijušā īpašnieka sievas personīgajām mantām?
Paldies.

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.