Ja atkārtoti pieprasa uzturēšanās atļauju, tad iesniegumā obligāti nav jāatsaucas uz konkrētu tiesību normu

J
jautā:
14. aprīlī, 2024
A

Pieprasot atkārtotu uzturēšanās atļauju laulātajam, kas ir Krievijas pilsonis, šoreiz ir jāiesniedz dokumenti patstāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai. Tā kā visus dokumentus nevaram iesniegt, būs jāiesniedz dokumenti atkārtotai uzturēšanās atļaujas saņemšanai. Uz kādu Imigrācijas likuma pantu ir jāatsaucas iesniegumā?

A
atbild:
17. aprīlī, 2024
Linda Ņikona
LV portāls

Kā skaidro Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), iesniegumā nav obligāti jāatsaucas uz konkrētu likuma normu, ja vien pietiekami saprotami tiek izklāstīts pieprasījuma mērķis.

Vienlaikus PMLP norāda, ka šajā gadījumā atļaujas pieprasījums tiks veikts atbilstoši Imigrācijas likuma 23. prim viens panta otrās daļas 1. punktam.

Proti, minētajā tiesību normā paredzēts, ka Krievijas Federācijas pilsonim ir tiesības pieprasīt termiņuzturēšanās atļauju, ja tā tiek pieprasīta saskaņā ar Imigrācijas likuma:

Ja ir kādas neskaidrības, tad aicinām sazināties ar PMLP (kontaktinformāciju var meklēt šeit).