neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32388
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
14. aprīlī, 2024
Charles

Sveiki!
Es iegādājos zemes gabalu un vēlos uz tā uzcelt mazu mājiņu. Plāns ir to uzcelt pašam. Kāds ir lielākais ēkas izmērs, kuru varu uzcelt bez atļaujas? Vai tas ir 25 m2 vai 60 m2?
Un kā tiek aprēķināta platība? Vai tā ir iekšējā platība (bez sienām) vai ārējā platība (ieskaitot sienas biezumu)?
Vai ir kādas citas svarīgas lietas, kas man jāņem vērā pirms būvniecības uzsākšanas?
Paldies Jums!

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.