neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32204
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
23. martā, 2024
Lāsma

Labdien!
Vēlos noskaidrot, kas no turpmāk minētajiem būs neatraidāmie mantinieki  un varēs pretendēt uz manu mantu manas nāves gadījumā:  1) Mana meita. 2) Mana māsīca? 3)Māsīcas meita? 4)Mana šķirtā vīra bērni no viņa pirmās laulības? 5) Mana tēva bērni no viņa otrās laulības?
Paldies!

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.