Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ekonomika

Vai ir iespējams preci saņemt tikai tad, kad par to ir veikti visi maksājumi

J
jautā:
02. februārī, 2021
Juris

Vai Latvijā ir pieejams preču iegādes modelis, kurā veic maksājumus par preci un saņem to, kad esi visu nomaksājis? Šāds variants ir nepieciešams, jo jaunības kļūdu dēļ esmu pamatīgi sabojājis kredītvēsturi, bet nopirkt preci par pilnu summu pašreiz nav iespējams. Iekrāt arī īsti nesanāk.

A
atbild:
12. februārī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Informācija par to, vai Latvijā ir pieejams preču iegādes modelis, kurā veic maksājumus par preci un saņem to, kad esi visu nomaksājis, nav nekur apkopota. Šādu modeli neparedz arī likumdošana.

Jums ar piedāvājumu, ka vēlaties preci saņemt tikai pēc tās pilnīgas nomaksas, ir jāvēršas pie konkrēta komersanta. Ja uzņēmums tam piekritīs, tad varat vienoties par līguma noteikumiem.