viss arhīvs
skaidrojumi
likumi praksē
Likumdošana
Norises
viedokļi
Intervijas
Komentāri
LV portāls jautā
Atklātās vēstules, paziņojumi
Amatpersonu runas
e-konsultācijas
latvijas vēstnesis
 
tiesību akti
 
oficiālie paziņojumi
likumi.lv
jurista vārds
IZVĒRSTI
SEKO MUMS!
 
Preses relīzes
 
 
Skaidrojumi
 
 
Viedokļi
 
 
Tiesību akti
 
 
Likumi praksē
 
 
E-konsultācijas
 
 
Lapas karte
 
 
RSS
 
 
Kontakti
 
 
 
 

Izsludina konkursu “Mēs savai videi – 2018”


Jelgavas novada pašvaldība
22.02.2018
Palielināt | Samazināt
 
Ieteikt:   +0
-0 Drukāt
 Nosūtīt
 Ziņot redaktoram
 Komentēt
Iesaka:   +0 -0

No 5. marta Jelgavas novada pašvaldības iedzīvotājiem būs iespēja pieteikties ikgadējam pašvaldības finansētam iedzīvotāju projektu konkursam “Mēs savai videi”, kas notiks jau ceturto gadu pēc kārtas. Ņemot vērā iepriekšējā gada kvalitatīvi izstrādātās un pamatotās idejas, dome lēmusi šogad konkursa kopējo finansējumu paredzēt 23 000 EUR apmērā.

Jāatzīmē, ka sākotnēji konkursa kopējais finansējums bija 13 000 EUR, bet pērn pēc daudzo projektu pieteikumu saņemšanas, tas tika palielināts vēl par 10 000 EUR, tādējādi šogad vēl pirms projektu pieteikumu saņemšanas atstājot spēkā kopsummas palielinājumu.

Projekta īstenošanai jānotiek Jelgavas novada teritorijā un ieguvējiem no projekta rezultātiem jābūt Jelgavas novada iedzīvotājiem. Aizpildītas projekta pieteikuma veidlapas var iesniegt nevalstiskās organizācijas un nereģistrētas iedzīvotāju grupas. Projektu piemēri, kam iespējama finansējuma piesaiste, ir gan bērnu rotaļu un/vai aktivitāšu laukuma ierīkošana vai labiekārtošana,  daudzdzīvokļu ēkas apzaļumošana vai apkārtnes labiekārtošana, dabas, atpūtas vai sporta takas izveide, daudzdzīvokļu ēkas koplietošanas telpu/konstrukciju renovācija/labiekārtošana u.tml. Saskaņā ar projekta nolikumu maksimālā summa, ko piešķir Jelgavas novada pašvaldība vienam projektam, ir 750 eiro.

Speciāli konkursam izstrādātā pieteikuma anketa pieejama novada mājas lapā. Tāpat kā iepriekšējos gados arī šoreiz tā lejupielādējama, aizpildāma un iesniedzama klātienē vai pa pastu Jelgavas novada pašvaldības Attīstības nodaļai, Lielā ielā 5/7, 5. stāvā, Jelgavā. Konkursa pieteikuma termiņš no 5.marta līdz 6. aprīlim. Projekta pieteikumus kopā ar drukāto versiju jāsniedz arī elektroniskā formātā (CD nesējs vai sūtot uz e-pastu: inese.skromane@jelgavasnovads.lv).

"Šis konkurss ir viena no retajām iespējām sakārtot vidi pašiem iedzīvotājiem, un acīmredzot  - ļoti nepieciešams, jo atsaucība ar katru gadu kļūst arvien lielāka. Piemēram, pērn tika iesniegtas teju 50 idejas. Ņemot vērā iedzīvotāju aktīvo iesaistīšanos, pašvaldība pat pērn palielināja kopējo projektu finansējumu, kā arī pagarināja izvērtēšanas termiņu. Aicinām iedzīvotājus arī šogad aktīvi domāt par ēku pagalmu sakopšanu un izmantot iespēju saņemt pašvaldības līdzfinansējumu, jo līdz šim realizētie projekti ir lielisks piemērs tam, ka piebraucamo ceļu, stāvlaukumu, iekšpagalmu, gājēju celiņu vai pat bērnu rotaļu laukumu ir iespējams izbūvēt vai ierīkot arī ar nelieliem finansiāliem ieguldījumiem", stāsta projekta pārstāve Inese Skromane.

Vidēji ik gadu tiek atbalstītas no 20 līdz 30 idejām. Šogad iedzīvotāji projektu īstenošanu varēs uzsākt no 7. maija līdz 30. septembrim. Jāpiemin, ka pēc projektu realizācijām pašvaldība plāno arī piešķirt diviem vai trim labākajiem projektiem naudas balvas 300 EUR apmērā.

Ik gadus Latvijas mērogā norit arī konkurss, izvērtējot iedzīvotāju vietējās iniciatīvas projektus un pulcējot labākos konkursantus un projektu īstenotājus. Šogad šāds pasākums notiks 10.martā Ādažos, un šajā pasākumā piedalīsies arī Jelgavas novada 2017.gada projektu konkursa uzvarētāji, kas īstenoja Vilces  daudzdzīvoļu kāpņu telpu remontu un izveidoja Oglaines ciemata bērnu rotaļu laukumu.

 
  Ieteikt:  +0
-0

 
KOMENTĀRI (0)
Komentārā lūdzam izteikt Jūsu viedokli. Ja Jums ir neskaidrības par izskatīto tematu, jautājumiem izmantojiet sadaļu "E-konsultācijas".
 
 
drošības attēls
Pievienot
 
 
 
Informācijas statuss
Šī sadaļa ir platforma nepastarpinātai valsts iestāžu komunikācijai ar sabiedrību.

 • Par preses relīžu saturu atbild informācijas iesniedzējs. LV portāls publicē iesūtīto informāciju, to nerediģējot un nemainot.
 • Aicinām valsts pārvaldes iestādes paziņojumu iesūtīšanai izmantot e-pastu: pr@lv.lv
Lietotājiem der zināt.

 VISVAIRĀK LASĪTIE

TEMATISKIE RAKSTI

 
 

REKLĀMA

SKAIDROJUMI. LIKUMI PRAKSĒ. DISKUSIJAS. ZINI SAVAS TIESĪBAS UN PIENĀKUMUS!

Ceļvedis valsts informācijā. Specializēts portāls dialogam starp sabiedrību un valsti.
ATSLĒGVĀRDI:
 • VISI
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • Z
noma uzteikums izsole diaspora mediācija Runā_valsts izglītības_saturs medijpratība Saeimas_lēmumi Ministru_kabineta_lēmumi administratīvās_tiesības adopcija advokāti akcīzes_nodoklis amatpersona apdrošināšana apsaimniekošana arodbiedrības arodslimības atestāti,_diplomi atkarības attaisnotie_izdevumi atvaļinājums autoceļi,_ielas autortiesības autosatiksme aviosatiksme ārpolitika ārsti ātrie_kredīti bankas bāriņtiesa bezdarbs bērna_kopšanas_atvaļinājums bērna_kopšanas_pabalsts bērnudārzs bērnu_tiesības bibliotēka budžets būvatļauja būvnormatīvi būvvalde ceļošana civiltiesības CVK dabas_resursu_nodoklis darba_aizsardzība darba_līgums darba_samaksa dāvinājuma_līgums demogrāfija demokrātija diplomātija dome dzīvesveids dzīvesvietas_deklarēšana eksāmeni energoefektivitāte ES_finansējums ES_tiesību_normas e-veselība ēnu_ekonomika gājēji iedzīvotāju_ienākuma_nodoklis ierēdņi iesācējuzņēmumi ieslodzījuma_vietas Igaunija inovācijas integrācija interešu_izglītība e-pakalpojumi investīcijas īres_tiesības kadastrs kapsētas kiberdrošība klimats KNAB komunālie_pakalpojumi konkurence kopīpašums korupcija Krievija krimināltiesības Latvijas_Vēstnesis lauksaimniecība lauksaimniecības_dzīvnieki lauksaimniecības_zeme laulība laulības_šķiršana Lietuva mantojuma_tiesības maznodrošinātā_statuss mājdzīvnieki mediji medikamenti mežsaimniecība migrācija mikrouzņēmumu_nodoklis mobilās_ierīces muita mūžizglītība NATO nekustamā_īpašuma_nodoklis nodarbinātība notāri NVO partnerattiecības pasts patenti,_preču_zīmes paternitāte pārtika piesārņojums pievienotās_vērtības_nodoklis pirkuma_līgums policija poliklīnika prasības_pieteikums profesionālā_izglītība prokurori publiskie_iepirkumi reģionu_attīstība tehnoloģijas sabiedriskais_transports Satversme savvaļas_dzīvnieki skolēnu_brīvdienas skolotāji slimība slimības_lapa slimnīca sociālais_nodoklis sods sports statistika svētki taksometri tarifi terorisms tiesāšanās_izdevumi tiesības_internetā tiesības_uz_privāto_dzīvi tiesneši tiesu_izpildītāji tirdzniecība tūrisms ugunsdrošība uzņēmumu_ienākuma_nodoklis vadītāja_apliecība vakcinācija valsts_juridiskā_palīdzība valsts_nodevas vecāku_pabalsts vecāku_tiesības velosatiksme veselības_apdrošināšana vēlēšanas vērtspapīri vēstniecības vēsture zemesgrāmata zemes_īpašums zinātne
 


Latvijas Republikas oficiālais izdevējs
© VSIA "Latvijas Vēstnesis"

INFOGRAFIKA

+

PAR PORTĀLU

Redakcija

Konsultatīvā padome

Lietošanas noteikumi

Autortiesības

Reklāma

KONTAKTI

Bruņinieku 41,

Rīgā, LV-1011

Tālr.: 673-106-75

E-pasts: portals@lv.lv

Relīzēm: pr@lv.lv

PAR LATVIJAS VĒSTNESI

Klientu centrs

(Oficiālo paziņojumu iesniegšana)

Grāmatu e-veikals

Oficiālā izdevēja kontakti

Rekvizīti