viss arhīvs
skaidrojumi
likumi praksē
Likumdošana
Norises
viedokļi
Intervijas
Komentāri
LV portāls jautā
Atklātās vēstules, paziņojumi
Amatpersonu runas
e-konsultācijas
latvijas vēstnesis
 
tiesību akti
 
oficiālie paziņojumi
likumi.lv
jurista vārds
IZVĒRSTI
SEKO MUMS!
 
Preses relīzes
 
 
Skaidrojumi
 
 
Viedokļi
 
 
Tiesību akti
 
 
Likumi praksē
 
 
E-konsultācijas
 
 
Lapas karte
 
 
RSS
 
 
Kontakti
 
 
 
 
 
 

Latvijas un Azerbaidžānas ministri vienojas par galvenajiem sadarbības virzieniem tieslietu jomā


Tieslietu ministrija
14.09.2017

Palielināt | Samazināt
 
Ieteikt:   +0
-0 Drukāt
 Nosūtīt
 Ziņot redaktoram
 Komentēt
Iesaka:   +0 -0

Trešdien, 13.septembrī, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs tikās ar Azerbaidžānas tieslietu ministru Fikratu Mammadovu (Fikrat Mammadov), kurš ieradies darba vizītē Latvijā, lai stiprinātu abu valstu sadarbību tieslietu jomā.

Tikšanās laikā Dzintars Rasnačs un Fikrats Mammadovs apsprieda galvenos Latvijas un Azerbaidžānas sadarbības virzienus tieslietu jomā un parakstīja Saprašanās memorandu par sadarbību starp Latvijas un Azerbaidžānas Tieslietu ministrijām. Šodien parakstītais Saprašanās memorands paredz informācijas un pieredzes apmaiņu tiesu darba efektivitātes paaugstināšanā, tiesnešu un tieslietu speciālistu apmācībā, e-tiesiskuma sekmēšanā, mediācijas attīstībā, kā arī probācijas un penitenciārās sistēmas attīstībā.

"Šodien mēs atveram jaunu lapaspusi Latvijas un Azerbaidžānas sadarbībā tieslietu jomā," pēc memoranda parakstīšanas uzsvēra Dzintars Rasnačs. Ministrs atzīmēja, ka Latvijas un Azerbaidžānas divpusējās attiecības ir nozīmīgas ES Austrumu partnerības ietvarā, ko Latvija bija noteikusi par prioritāti arī savas prezidentūras laikā ES Padomē. Tagad Latvija ar reformu pieredzi tieslietu jomā varēs dalīties arī ar Azerbaidžānu, ciešākas sadarbības nozīmi akcentēja Dzintars Rasnačs.

Arī Azerbaidžānas tieslietu ministrs atzinīgi novērtēja līdzšinējo sadarbību ar Latvijas Tieslietu ministriju un pauda pārliecību, ka starpministriju vienošanās veicinās sadarbības attīstību jaunā līmenī. Azerbaidžānas delegācijas sastāvā kopā ar ministru Latvijā ir ieradušās visas augstākās ministrijas amatpersonas, kas atbildīgas par memorandā noteiktajām sadarbības prioritātēm, uzsvēra Fikrats Mammadovs.

Lai apspriestu īstenotās reformas probācijas un penitenciārās sistēmas attīstībā, darba vizītes programmā Azerbaidžānas delegācijai ir paredzētas tikšanās ar Valsts probācijas dienesta vadītāju Mihailu Papsujeviču un Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieci Ilonu Spuri.

Azerbaidžānas tieslietu ministrs un Tieslietu padomes priekšsēdētājs Fikrats Mammadovs apmeklēs arī Augstāko tiesu, kur tiksies ar tiesas priekšsēdētāju, Tieslietu padomes priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču un padomes sekretariāta pārstāvjiem, kā arī Tiesu administrācijas amatpersonām. Azerbaidžānas delegācija apmeklēs arī Rīgas apgabaltiesu, kur tiksies ar tiesas priekšsēdētāju Daigu Vilsoni un iepazīsies ar tiesas darbu.

Kopā ar tieslietu ministru un ministrijas amatpersonām Azerbaidžānas delegācijas sastāvā ir arī Azerbaidžānas vēstnieks Latvijā Džavanširs Ahundovs (Javanshir Akhundov).

Azerbaidžānas delegācijas vizīti Latvijā organizē Tieslietu ministrija sadarbībā ar Tiesu administrāciju.

 
  Ieteikt:  +0
-0

 
KOMENTĀRI (0)
Komentārā lūdzam izteikt Jūsu viedokli. Ja Jums ir neskaidrības par izskatīto tematu, jautājumiem izmantojiet sadaļu "E-konsultācijas".
 
 
drošības attēls
Pievienot
 
 
 
Informācijas statuss
Šī sadaļa ir platforma nepastarpinātai valsts iestāžu komunikācijai ar sabiedrību.

 • Par preses relīžu saturu atbild informācijas iesniedzējs. LV portāls publicē iesūtīto informāciju, to nerediģējot un nemainot.
 • Aicinām valsts pārvaldes iestādes paziņojumu iesūtīšanai izmantot e-pastu: pr@lv.lv
Lietotājiem der zināt.

 VISVAIRĀK LASĪTIE

TEMATISKIE RAKSTI

 
 

REKLĀMA

SKAIDROJUMI. LIKUMI PRAKSĒ. DISKUSIJAS. ZINI SAVAS TIESĪBAS UN PIENĀKUMUS!

Ceļvedis valsts informācijā. Specializēts portāls dialogam starp sabiedrību un valsti.
ATSLĒGVĀRDI:
 • VISI
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • Z
noma uzteikums izsole diaspora mediācija Runā_valsts izglītības_saturs medijpratība Saeimas_lēmumi Ministru_kabineta_lēmumi administratīvās_tiesības adopcija advokāti akcīzes_nodoklis amatpersona apdrošināšana apsaimniekošana arodbiedrības arodslimības atestāti,_diplomi atkarības attaisnotie_izdevumi atvaļinājums autoceļi,_ielas autortiesības autosatiksme aviosatiksme ārpolitika ārsti ātrie_kredīti bankas bāriņtiesa bezdarbs bērna_kopšanas_atvaļinājums bērna_kopšanas_pabalsts bērnudārzs bērnu_tiesības bibliotēka budžets būvatļauja būvnormatīvi būvvalde ceļošana civiltiesības CVK dabas_resursu_nodoklis darba_aizsardzība darba_līgums darba_samaksa dāvinājuma_līgums demogrāfija demokrātija diplomātija dome dzīvesveids dzīvesvietas_deklarēšana eksāmeni energoefektivitāte ES_finansējums ES_tiesību_normas e-veselība ēnu_ekonomika gājēji iedzīvotāju_ienākuma_nodoklis ierēdņi iesācējuzņēmumi ieslodzījuma_vietas Igaunija inovācijas integrācija interešu_izglītība e-pakalpojumi investīcijas īres_tiesības kadastrs kapsētas kiberdrošība klimats KNAB komunālie_pakalpojumi konkurence kopīpašums korupcija Krievija krimināltiesības Latvijas_Vēstnesis lauksaimniecība lauksaimniecības_dzīvnieki lauksaimniecības_zeme laulība laulības_šķiršana Lietuva mantojuma_tiesības maznodrošinātā_statuss mājdzīvnieki mediji medikamenti mežsaimniecība migrācija mikrouzņēmumu_nodoklis mobilās_ierīces muita mūžizglītība NATO nekustamā_īpašuma_nodoklis nodarbinātība notāri NVO partnerattiecības pasts patenti,_preču_zīmes paternitāte pārtika piesārņojums pievienotās_vērtības_nodoklis pirkuma_līgums policija poliklīnika prasības_pieteikums profesionālā_izglītība prokurori publiskie_iepirkumi reģionu_attīstība tehnoloģijas sabiedriskais_transports Satversme savvaļas_dzīvnieki skolēnu_brīvdienas skolotāji slimība slimības_lapa slimnīca sociālais_nodoklis sods sports statistika svētki taksometri tarifi terorisms tiesāšanās_izdevumi tiesības_internetā tiesības_uz_privāto_dzīvi tiesneši tiesu_izpildītāji tirdzniecība tūrisms ugunsdrošība uzņēmumu_ienākuma_nodoklis vadītāja_apliecība vakcinācija valsts_juridiskā_palīdzība valsts_nodevas vecāku_pabalsts vecāku_tiesības velosatiksme veselības_apdrošināšana vēlēšanas vērtspapīri vēstniecības vēsture zemesgrāmata zemes_īpašums zinātne
 


Latvijas Republikas oficiālais izdevējs
© VSIA "Latvijas Vēstnesis"

INFOGRAFIKA

+

PAR PORTĀLU

Redakcija

Konsultatīvā padome

Lietošanas noteikumi

Autortiesības

Reklāma

KONTAKTI

Bruņinieku 41,

Rīgā, LV-1011

Tālr.: 673-106-75

E-pasts: portals@lv.lv

Relīzēm: pr@lv.lv

PAR LATVIJAS VĒSTNESI

Klientu centrs

(Oficiālo paziņojumu iesniegšana)

Grāmatu e-veikals

Oficiālā izdevēja kontakti

Rekvizīti