viss arhīvs
skaidrojumi
likumi praksē
Likumdošana
Norises
viedokļi
Intervijas
Komentāri
LV portāls jautā
Atklātās vēstules, paziņojumi
Amatpersonu runas
e-konsultācijas
latvijas vēstnesis
 
tiesību akti
 
oficiālie paziņojumi
likumi.lv
jurista vārds
IZVĒRSTI
SEKO MUMS!
 
Preses relīzes
 
 
Skaidrojumi
 
 
Viedokļi
 
 
Tiesību akti
 
 
Likumi praksē
 
 
E-konsultācijas
 
 
Lapas karte
 
 
RSS
 
 
Kontakti
 
 
 
 
 
 

Top jauna LV portāla versija. Ieskaties!  1


LV portāls
14.09.2017

»
«
1
2

ĪSUMĀ

 • Esam strādājuši, lai radītu jaunu un mūsdienīgu LV portāla dizainu un funkcionalitāti – responsīvo vietni. Tā lietotājiem piedāvās dažādus, tostarp satura, jaunumus un pilnībā būs pieejama 2018. gada pirmajā pusē.
 • LV portālam ir radīta jauna grafiskā identitāte – logo.  Jaunais LV portāla moto ir LIKUMS. VALSTS. CILVĒKS.
 • Projekts ir apjomīgs, tādēļ tā ieviešana notiek pa posmiem. Kā pirmā ir pieejama demo versija kanālam SKAIDROJUMI.
 • Jaunajā LV portālā lietotājs gan datorā, gan planšetē, gan viedtālrunī redzēs un lietos vienādu saturu.
Palielināt | Samazināt
 
Ieteikt:   +18
-1 Drukāt
 Nosūtīt
 Ziņot redaktoram
 Komentēt
Iesaka:   +18 -1

LV portāls šobrīd ir pārmaiņu procesā. Piedāvājam mūsu lietotājiem iesaistīties un sekot tam līdzi – ieskatīties un novērtēt topošo jauno vietni. Populārākais un visbiežāk apmeklētais LV portāla satura kanāls ir SKAIDROJUMI. Tieši tas kā pilotprojekts no šodienas ir pieejams demo versijā. Vienlaikus sākam pakāpenisku pāreju uz jauno LV portāla zīmolu.

LV portālu pašreizējā veidolā lietotāji pirmoreiz iepazina  pirms pieciem gadiem – 2012. gada 28. jūnijā. Pēc neilga laika tika izstrādāta arī mobilā versija. Tehnoloģiju laikmetā pieci gadi ir milzīgs laikposms, un mēs apzināmies, ka šodienas interneta lietotāju satura patēriņa vajadzības ir atšķirīgas. Tādēļ esam daudz un nopietni strādājuši, lai radītu jaunu un mūsdienīgu LV portāla dizainu un funkcionalitāti – responsīvo vietni. Tā lietotājiem piedāvās dažādus, tostarp satura, jaunumus un pilnībā būs pieejama 2018. gada pirmajā pusē – Oficiālā izdevēja simtgades un Latvijas valsts simtgades gadā.

Projekts ir apjomīgs, tādēļ tā ieviešana notiek pa posmiem. No šodienas piedāvājam lietotājiem gūt priekšstatu, kāds būs jaunais LV portāls, nodrošinot pieeju vienai satura sadaļai – mūsu populārākajam kanālam SKAIDROJUMI demo vidē demo.lvportals.lv/skaidrojumi.

Jauna identitāte

Pārmaiņas skars ne vien LV portāla dizainu, bet arī saturu un funkcionalitāti. To sākumu iezīmē jauns LV portāla logo. Ierasto sarkano grāmatiņu esam aizstājuši ar citām krāsām un lakonisku apzīmējumu – monogrammu LV, kas atspoguļo mūsu nemainīgās  vērtības – Latvijas valsts, "Latvijas Vēstnesis", likums un valsts.

 Akcentējot LV portāla specializāciju – tiesību aktu skaidrojumi, valsts informācija sabiedrībai un viedokļi par valsts attīstību – jaunais LV portāla moto ir LIKUMS. VALSTS. CILVĒKS. Tas paskaidro portāla satura filozofiju un vienlīdz  iemieso līdzšinējo misiju – būt noderīgiem ikvienam cilvēkam viņa saskarē ar tiesisko regulējumu, iestāties par Latvijas valstiskumu, sekot norisēm un piedāvāt viedokļu daudzveidību tā stiprināšanai.

Responsīvā vietne

Jaunajā LV portālā, kura saturs, kā arī jaunā funkcionalitāte pilnībā būs pieejama 2018. gada pirmajā pusē, tiks nodrošināta satura pielāgotība izmantotās ierīces videi. Tas nozīmē, ka lietotājs gan datorā, gan planšetē, gan viedtālrunī redzēs un lietos vienādu saturu.

Citi satura kanāli

Jaunā LV portāla ieviešanas projekts paredz, ka lietotājiem secīgi pa vienam demo vidē tiks piedāvāti visi satura kanāli. Kā nākamais ir plānots jaunais satura kanāls TIESĀS. Tam sekos pārējie kanāli.

Vērtējumi un ieteikumi

Piedāvājot demo vidē kanāla SKAIDROJUMI saturu, vēlamies atgādināt, ka tas ir ieskats LV portāla jaunajā veidolā, taču ar nepilnīgu funkcionalitāti. Daudzi gan ierastie, gan jaunie teksta rīki vēl ir izstrādes stadijā, un mūsu IT daļa turpina darbu pie to ieviešanas. Tādēļ aicinām būt pacietīgiem un ikdienā arī turpmāk lietot LV portālu pašreizējā veidolā.

Iepazīties, noķert pirmās sajūtas un novērtēt kanāla SKAIDROJUMI kopskatu un teksta atvērumu jau šobrīd jūs varat jebkurā vidē – datorā, planšetē vai viedtālrunī.

Savas atsauksmes, ieteikumus, jautājumus aicinām izteikt, izmantojot atsauksmju formu. Tas mums palīdzēs turpmākajā darbā, kopā veidojot jauno LV portālu.

 
© "LV portāla" saturu aizsargā autortiesības.
Izlasi par iespējām to izmantot!
 

  Ieteikt:  +18
-1

 
Komentārā lūdzam izteikt Jūsu viedokli. Ja Jums ir neskaidrības par izskatīto tematu, jautājumiem izmantojiet sadaļu "E-konsultācijas".
 
 
drošības attēls
Pievienot
 
Lasīt komentārus (1)
 
 
VECĀKIE    JAUNĀKIE
 
1 Kopā: 1
 

InC
Iesaka:  +2  -0

Pie visa pierod un pieradīs arī pie jaunā veidola, bet pirmais priekšstats par jauno versiju - pārāk viss izstiepts, izretināts. Vecajā versijā viss bija kompaktāk, nu vismaz uz PC ekrāna.

18.09.2017 14:28:14

 
1 Kopā: 1
 
 

 VISVAIRĀK LASĪTIE

TEMATISKIE RAKSTI

 
 
 

REKLĀMA

SKAIDROJUMI. LIKUMI PRAKSĒ. DISKUSIJAS. ZINI SAVAS TIESĪBAS UN PIENĀKUMUS!

Ceļvedis valsts informācijā. Specializēts portāls dialogam starp sabiedrību un valsti.
ATSLĒGVĀRDI:
 • VISI
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • Z
noma uzteikums izsole mediācija diaspora Runā_valsts izglītības_saturs medijpratība Saeimas_lēmumi Ministru_kabineta_lēmumi administratīvās_tiesības adopcija advokāti akcīzes_nodoklis amatpersona apdrošināšana apsaimniekošana arodbiedrības arodslimības atestāti,_diplomi atkarības attaisnotie_izdevumi atvaļinājums autoceļi,_ielas autortiesības autosatiksme aviosatiksme ārpolitika ārsti ātrie_kredīti bankas bāriņtiesa bezdarbs bērna_kopšanas_atvaļinājums bērna_kopšanas_pabalsts bērnudārzs bērnu_tiesības bibliotēka budžets būvatļauja būvnormatīvi būvvalde ceļošana civiltiesības CVK dabas_resursu_nodoklis darba_aizsardzība darba_līgums darba_samaksa dāvinājuma_līgums demogrāfija demokrātija diplomātija dome dzīvesveids dzīvesvietas_deklarēšana eksāmeni energoefektivitāte ES_finansējums ES_tiesību_normas e-veselība ēnu_ekonomika gājēji iedzīvotāju_ienākuma_nodoklis ierēdņi iesācējuzņēmumi ieslodzījuma_vietas Igaunija inovācijas integrācija interešu_izglītība e-pakalpojumi investīcijas īres_tiesības kadastrs kapsētas kiberdrošība klimats KNAB komunālie_pakalpojumi konkurence kopīpašums korupcija Krievija krimināltiesības Latvijas_Vēstnesis lauksaimniecība lauksaimniecības_dzīvnieki lauksaimniecības_zeme laulība laulības_šķiršana Lietuva mantojuma_tiesības maznodrošinātā_statuss mājdzīvnieki mediji medikamenti mežsaimniecība migrācija mikrouzņēmumu_nodoklis mobilās_ierīces muita mūžizglītība NATO nekustamā_īpašuma_nodoklis nodarbinātība notāri NVO partnerattiecības pasts patenti,_preču_zīmes paternitāte pārtika piesārņojums pievienotās_vērtības_nodoklis pirkuma_līgums policija poliklīnika prasības_pieteikums profesionālā_izglītība prokurori publiskie_iepirkumi reģionu_attīstība tehnoloģijas sabiedriskais_transports Satversme savvaļas_dzīvnieki skolēnu_brīvdienas skolotāji slimība slimības_lapa slimnīca sociālais_nodoklis sods sports statistika svētki taksometri tarifi terorisms tiesāšanās_izdevumi tiesības_internetā tiesības_uz_privāto_dzīvi tiesneši tiesu_izpildītāji tirdzniecība tūrisms ugunsdrošība uzņēmumu_ienākuma_nodoklis vadītāja_apliecība vakcinācija valsts_juridiskā_palīdzība valsts_nodevas vecāku_pabalsts vecāku_tiesības velosatiksme veselības_apdrošināšana vēlēšanas vērtspapīri vēstniecības vēsture zemesgrāmata zemes_īpašums zinātne
 


Latvijas Republikas oficiālais izdevējs
© VSIA "Latvijas Vēstnesis"

INFOGRAFIKA

+

PAR PORTĀLU

Redakcija

Konsultatīvā padome

Lietošanas noteikumi

Autortiesības

Reklāma

KONTAKTI

Bruņinieku 41,

Rīgā, LV-1011

Tālr.: 673-106-75

E-pasts: portals@lv.lv

Relīzēm: pr@lv.lv

PAR LATVIJAS VĒSTNESI

Klientu centrs

(Oficiālo paziņojumu iesniegšana)

Grāmatu e-veikals

Oficiālā izdevēja kontakti

Rekvizīti