viss arhīvs
skaidrojumi
likumi praksē
Likumdošana
Norises
viedokļi
Intervijas
Komentāri
LV portāls jautā
Atklātās vēstules, paziņojumi
Amatpersonu runas
e-konsultācijas
latvijas vēstnesis
 
tiesību akti
 
oficiālie paziņojumi
likumi.lv
jurista vārds
IZVĒRSTI
SEKO MUMS!
 
Preses relīzes
 
 
Skaidrojumi
 
 
Viedokļi
 
 
Tiesību akti
 
 
Likumi praksē
 
 
E-konsultācijas
 
 
Lapas karte
 
 
RSS
 
 
Kontakti
 
 
1
2
 

 
1/12
 
Īpašu sveicienu patversmes sargam Bilam nodeva Evija ar dēliņu Danielu, kurš, liekot centu pie centa, sakrājis veselu kastīti ar naudu, ko noziedot mazajiem draugiem.
Foto: Aiga Dambe, LV portāls
 
KOMENTĀRI (2)  
„Latvijas Vēstnesis” viesojas „Dzīvnieku pansijā Ulubele” 2
Aiga Dambe, LV portāls
GALERIJA, 05.12.2014
Decembris ir pārdomu mēnesis. Laiks, kad atcerēties par tiem, kam klājas grūtāk, jo ziema atnāk ne tikai ar svētkiem un piparkūku smaržu, bet arī ar salu un sniegu, tādēļ „Latvijas Vēstneša” darbinieki apciemoja „Ulubeles” četrkājainos draugus.

Apvienojoties domubiedriem, kam nav vienaldzīgs dzīvnieku liktenis, biedrība "Dzīvnieku pansija Ulubele" darbojas jau deviņus gadus. Tās misija: "Apzinoties katru īpatni kā vērtību, rūpēties par jebkura dzīvnieka labturību un aizsardzību un īpaši nodrošināt tiesības, un dot iespēju dzīvot dzīvniekiem, kuriem jebkādu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams atrast īpašnieku."

Jau piebraucot pie "Ulubeles" vārtiem Līčos, dzirdams, ka sagaidītāju tur ir daudz. Suņi priecīgi rej, cerībā satikt kādu, kas izvedīs pastaigā, paglaudīs, pakasīs aiz auss vai pat aizvedīs mājās. Šobrīd patversmē uz jaunām mājām cer aptuveni 200 suņi un 80 kaķi.

"Ulubeles" vārti ir atvērti ikvienam palīgam, kurš izved suņus garākās pastaigās, atved kādu siltāku segu, barību vai spēļmantiņas. Gatavojoties ziemai, noderēs dabīga materiāla (vilnas, kokvilnas) segas, pārklāji, palagi, dvieļi. Āra suņiem būdās tiek lietoti labas kvalitātes salmi, savukārt kaķiem var vest smiltis neierobežotā daudzumā. Tāpat noder jebkura veida makulatūra – derīgā (avīzes, kartoni) tiek lietota uz flīžu, betona grīdām, nederīgā (žurnāli, brošūras, bukleti) nonāk speciālā makulatūras konteinerā. Ziemas laikā primāra ir malkas sagāde, tāpat arī materiāli žogu labošanai un būdu siltināšanai.

Iespēju palīdzēt ir daudz. Diemžēl pulka ir arī to, kam šī palīdzība ir nepieciešama, kas ilgojas pēc mājām un cilvēka, ko saukt par savu saimnieku, par savu draugu. Patversme nedrīkstētu būt mājas, tai vajadzētu būt vien pieturvietai, kur sagaidīt kādu, kas aizvedīs uz īstām mājām.


Ieteikt: +8  -0
 
Komentārā lūdzam izteikt Jūsu viedokli. Ja Jums ir neskaidrības par izskatīto tematu, jautājumiem izmantojiet sadaļu "E-konsultācijas".
 
 
drošības attēls
Pievienot
 
Lasīt komentārus (2)
 
 
VECĀKIE    JAUNĀKIE
 
1 Kopā: 2
 

Suņumīlis.
Iesaka:  +0  -0

Ak kāds jaukumiņš, būs jānoziedo kada kapeiciņa. https://credit24.com/lv/

17.10.2016 09:51:16

Laura
Iesaka:  +1  -0

Uķi puķi , cik jauks sunītis. http://balvi.pilseta24.lv/zina?slug=galda-lepnums-kazu-torte-1e25cf7915/1578428

10.11.2016 09:59:21

 
1 Kopā: 2
 
 

SKAIDROJUMI. LIKUMI PRAKSĒ. DISKUSIJAS. ZINI SAVAS TIESĪBAS UN PIENĀKUMUS!

Ceļvedis valsts informācijā. Specializēts portāls dialogam starp sabiedrību un valsti.
ATSLĒGVĀRDI:
 • VISI
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • Z
noma uzteikums izsole mediācija diaspora Runā_valsts izglītības_saturs medijpratība Saeimas_lēmumi Ministru_kabineta_lēmumi administratīvās_tiesības adopcija advokāti akcīzes_nodoklis amatpersona apdrošināšana apsaimniekošana arodbiedrības arodslimības atestāti,_diplomi atkarības attaisnotie_izdevumi atvaļinājums autoceļi,_ielas autortiesības autosatiksme aviosatiksme ārpolitika ārsti ātrie_kredīti bankas bāriņtiesa bezdarbs bērna_kopšanas_atvaļinājums bērna_kopšanas_pabalsts bērnudārzs bērnu_tiesības bibliotēka budžets būvatļauja būvnormatīvi būvvalde ceļošana civiltiesības CVK dabas_resursu_nodoklis darba_aizsardzība darba_līgums darba_samaksa dāvinājuma_līgums demogrāfija demokrātija diplomātija dome dzīvesveids dzīvesvietas_deklarēšana eksāmeni energoefektivitāte ES_finansējums ES_tiesību_normas e-veselība ēnu_ekonomika gājēji iedzīvotāju_ienākuma_nodoklis ierēdņi iesācējuzņēmumi ieslodzījuma_vietas Igaunija inovācijas integrācija interešu_izglītība e-pakalpojumi investīcijas īres_tiesības kadastrs kapsētas kiberdrošība klimats KNAB komunālie_pakalpojumi konkurence kopīpašums korupcija Krievija krimināltiesības Latvijas_Vēstnesis lauksaimniecība lauksaimniecības_dzīvnieki lauksaimniecības_zeme laulība laulības_šķiršana Lietuva mantojuma_tiesības maznodrošinātā_statuss mājdzīvnieki mediji medikamenti mežsaimniecība migrācija mikrouzņēmumu_nodoklis mobilās_ierīces muita mūžizglītība NATO nekustamā_īpašuma_nodoklis nodarbinātība notāri NVO partnerattiecības pasts patenti,_preču_zīmes paternitāte pārtika piesārņojums pievienotās_vērtības_nodoklis pirkuma_līgums policija poliklīnika prasības_pieteikums profesionālā_izglītība prokurori publiskie_iepirkumi reģionu_attīstība tehnoloģijas sabiedriskais_transports Satversme savvaļas_dzīvnieki skolēnu_brīvdienas skolotāji slimība slimības_lapa slimnīca sociālais_nodoklis sods sports statistika svētki taksometri tarifi terorisms tiesāšanās_izdevumi tiesības_internetā tiesības_uz_privāto_dzīvi tiesneši tiesu_izpildītāji tirdzniecība tūrisms ugunsdrošība uzņēmumu_ienākuma_nodoklis vadītāja_apliecība vakcinācija valsts_juridiskā_palīdzība valsts_nodevas vecāku_pabalsts vecāku_tiesības velosatiksme veselības_apdrošināšana vēlēšanas vērtspapīri vēstniecības vēsture zemesgrāmata zemes_īpašums zinātne
 


Latvijas Republikas oficiālais izdevējs
© VSIA "Latvijas Vēstnesis"

INFOGRAFIKA

+

PAR PORTĀLU

Redakcija

Konsultatīvā padome

Lietošanas noteikumi

Autortiesības

Reklāma

KONTAKTI

Bruņinieku 41,

Rīgā, LV-1011

Tālr.: 673-106-75

E-pasts: portals@lv.lv

Relīzēm: pr@lv.lv

PAR LATVIJAS VĒSTNESI

Klientu centrs

(Oficiālo paziņojumu iesniegšana)

Grāmatu e-veikals

Oficiālā izdevēja kontakti

Rekvizīti