Lasīšanai: 1 minūte

Laulības šķiršanas lietā atbildētājs var būt tikai viens no laulātajiem

J
jautā:
25. septembrī, 2014
Svetlana Esse

Lūdzu papildināt atbildi: gadījumā ja tiesa tomēr atzīst un pieaicina Banku laulības šķiršanas lietā, nevis kā trešo personu, bet kā atbildētāju. Ar kādiem tiesības aktiem un likumiem jāpamato šādu lēmumu un ar kādiem likumiem to var apstrīdēt?

A
atbild:
26. septembrī, 2014
Juris Bārtulis
ģimenes tiesībās praktizējošs jurists

Laulības šķiršanas lietā atbildētājs var būt viens no laulātajiem, nevis juridiska persona, tāpēc banka nevar būt atbildētājs šādā lietā.