Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Tiesības uz nodokļa atvieglojumu ir par laulāto

J
jautā:
18. septembrī, 2014
Aija

Vai neprecēta pāra vīrietis, kurš strādā, kam ir kopīga saimniecība un kopīgi bērni ar sievieti, kura kopj bērnu līdz 1 gada vecumam, bet nav reģistrēta laulība - var ņem sievieti (bērnu māti) apgādībā?

A
atbild:
22. septembrī, 2014
Lidija Dārziņa
LV portāls

Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumus par apgādājamo var saņemt par nestrādājošu laulāto. Tas noteikts likuma “Par iedzīvotāja ienākuma nodokli” 13.pantā „Atvieglojumi maksātājam”.