Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Par vecuma pensijas izmaksas laiku

J
jautā:
17. septembrī, 2014
Silvija

Priekšlaicīgi pensionējos 2012.gada oktobrī, kad palika 60 gadi. Kad es saņemšu pilnu pensiju? 2014.gada oktobrī paliek divi gadi, kā es saņemu 50% pensijas.

A
atbild:
22. septembrī, 2014
Lidija Dārziņa
LV portāls

Tiesības uz priekšlaicīgo pensiju ir divus gadus pirms likumā “Par valsts pensijām” noteiktā pilnā pensijas vecuma.

1952.gada oktobrī dzimušajiem pensionēšanās vecums tagad ir  62 gadi un seši mēneši, tas ir, pilno pensiju varēs saņemt no nākamā gada aprīļa.

Informāciju par jautājumiem saistībā ar pensijas maksājumiem Jums ir jānoskaidro Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras nodaļā.