Lasīšanai: 1 minūte

Nepieciešams notariāli apstiprināts paternitātes iesniegums no tēva

J
jautā:
12. septembrī, 2014
Karīna

Sveiki, lieta tāda draugs atrodas cietumā, piedzima bērns, nepaspējām pierakstīt uz viņa uzvārdu. Kā lai es to tagad izdaru, ja viņš atrodas cietumā?

A
atbild:
18. septembrī, 2014
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Šajā situācijā Jums nepieciešams notariāli apstiprināts paternitātes iesniegums no tēva, ar kuru jādodas uz dzimtsarakstu nodaļu. Par reģistrēšanas kārtību vairāk varat lasīt rakstā „Bērna dzimšanas fakta reģistrācija”.