Lasīšanai: 1 minūte

Par lēmumu jāuzzina iestādē

J
jautā:
10. septembrī, 2014
rasma

Man bija noslēgts uzņ. līgums ar sociālo dienestu, darba slodze bija 0,5, tas ir 11 darba dienas. Jūnijā es saslimu un slimoju arī tagad. A lapa ir pie manis, jo to līgums neparedz apmaksāt, B lapu es nodevu VSAA, kopā ar aizpildīto formu. Lapa tika nodota jau jūlijā, bet nav ne naudas, ne arī atbildes no VSAA. Kāpēc tas apstājies?

A
atbild:
19. septembrī, 2014
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), saņemot iesniegumu, pēc tā izskatīšanas nosūta lēmumu uz cilvēka norādīto adresi. Ja neesat atbildi/lēmumu saņēmusi, situācija jānoskaidro VSAA nodaļā, kurā esat dokumentus iesniegusi.