Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Jāvēršas Valsts policijā vai Latvijas Sarkanajā Krustā

J
jautā:
04. septembrī, 2014
Daiga

Kā var atrast cilvēku ārpus Latvijas, ja zināms tikai vārds un uzvārds un tas, ka, iespējams, viņš atrodas Lietuvā vai Igaunijā. Runa iet par manu bijušo vīru, kas pēdējo reizi ar mani kontaktējās pagājušā 20.septembrī? Būšu ļoti pateicīga par jebkuru atbildi.

A
atbild:
08. septembrī, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Kā informē Ārlietu ministrijas konsulārais departaments, ja Jums ir zudis kontakts ar radinieku, kurš atrodas ārzemēs, ar attiecīgi noformētu iesniegumu jāvēršas Valsts policijā vai Latvijas Sarkanajā Krustā.

Valsts policijas kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1, k- 4, Rīga, LV–1026, tālr.110, e-pasts kanc@vp.gov.lv

Latvijas Sarkanā Krusta kontaktinformācija: Latvijas Sarkanā Krusta Sekretariāts - Šarlotes iela 1d, Rīga, LV-1001, tālr. 67336651, e-pasts secretariat@redcross.lv