Lasīšanai: 1 minūte

Jāvēršas attiecīgās valsts dzimtsarakstu reģistra uzturētājiestādē

J
jautā:
28. augustā, 2014
Karina

Velētos noskaidrot, kā ir iespējams uzzināt, vai mana laulība ir šķirta ārzemēs (Kipra), jo bijušo vīru nav iespējams vairs sazvanīt nekādā veidā! Viņš ir kā izgaisis!

A
atbild:
01. septembrī, 2014
Zaida Kalniņa
LV portāls

Lai noskaidrotu Jūs interesējošo faktu, Jums personīgi būtu rakstveidā jāvēršas attiecīgajā konkrētās valsts institūcijā, kas uztur dzimtsarakstu reģistru.

Neviens cits Jūsu vietā to nedarīs.