Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ģimene

Par tiesas nolēmuma iesniegšanu izpildei

J
jautā:
27. augustā, 2014
kaija

Labdien! Man ir tiesas lēmums, kas stājas spēkā ar maiju, bet vēl neesmu aizsūtījusi tiesas izpildītājam, jo man bija jāsūta uz citu pilsētu. Vai jau neesmu kaut ko nokavējusi vai nav par vēlu vai man vēl maksās alimentus?

A
atbild:
27. augustā, 2014
Zaida Kalniņa
LV portāls

Uzsākt piedziņu un saņemt alimentus pēc spēkā stājušās tiesas nolēmuma ir iespējams tad, ja šis nolēmums ir iesniegts tiesu izpildītājam izpildei.

Ja Jums ir interese saņemt no bērna tēva naudu bērna vajadzībām, tad vajadzētu to izdarīt pēc iespējas ātrāk. Tiesību aktos nav norādīts konkrēts laiks, kurā prasījums ir jāiesniedz tiesu izpildītājam.