Lasīšanai: 1 minūte

Pašvaldībai obligāti piebraucamais ceļš uz privātmājām nav jābūvē

J
jautā:
25. augustā, 2014
Iveta

Labdien! Vai pašvaldībai ir jānodrošina piebraucamais ceļš trīs privātmājām, kas atrodas konkrētās pašvaldības teritorijā? Piebraucamā ceļa vispār nav, turklāt pēdējā privātmāja atrodas 1,5 km attālumā no pašvaldības ceļa.

A
atbild:
29. augustā, 2014
Zaida Kalniņa
LV portāls
Latvijas Pašvaldību savienība
Aino Salmiņš, padomnieks

Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks tehniskos jautājumos Aino Salmiņš norāda, ka pašvaldībai nav obligāta pienākuma nodrošināt piebraucamo ceļu līdz privātmājai. Tomēr iedzīvotājiem ir tiesības vērsties pašvaldībā ar lūgumu sniegt palīdzību šāda ceļa izbūvē.