Pēc skaidrojuma jāvēršas pašvaldībā

J
jautā:
25. augustā, 2014
indra ķempe

Pirmkārt, paldies par atbildēm uz iepriekš jautāto! Nākamais: pie kā var vērsties ārpus pašvaldības, lai prasītu atbildību par to, cik tiesiski un likumīgi Liepājas Kultūras pārvalde rīko projektu konkursu, tā nolikumā šāgada 2.kārtā iekļaujot punktu 10.9, kas vienlaikus pretrunā gan labas pārvaldības principiem, gan - šķiet - Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.panta 7.punktam, gan paša projekta prioritātēm un mērķiem, gan tā nolikuma punktam 2.3? Lūgums komentēt jautājuma saturu, skatot pielikumu KONKURSA NOLIKUMS šeit: http://liepajaskultura.lv/lv/projekti/liepajas-kulturas-projektu-konkurss-2014-2karta/

A
atbild:
25. augustā, 2014
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

„Kultūras pārvalde” ir Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde un atrodas pašvaldības pārraudzībā. Jūsu minētais konkurss nav saistāms ar Valsts pārvaldes iekārtas likumu. Arī nevienas valsts pārvaldes institūcijas pakļautībā neatrodas minētā kultūras iestāde, līdz ar to ar pretenzijām un prasību pēc skaidrojuma jāvēršas konkrētajā pašvaldībā.