Lasīšanai: 1 minūte

Bez saskaņojuma būvniecību veikt nav tiesību

J
jautā:
23. augustā, 2014
ilvaveveri@inbox.lv

Vai pašvaldība uz privātās zemes var būvēt ceļu, kas ir pagasta detālplānojumā, un nav vienojusies par tā būvniecību ar privātīpašnieku un šis ceļš nav servitūta ceļš?

A
atbild:
29. augustā, 2014
Zaida Kalniņa
LV portāls

Komentējot Jūsu aprakstīto situāciju, Aino Salmiņš, Latvijas Pašvaldību savienības tehnisko jautājumu padomnieks, norāda, ka bez saskaņojuma ar zemes īpašnieku būvēt nedrīkst neko.