Lasīšanai: 1 minūte

Lai kļūtu par profesionālās izglītības skolotāju

J
jautā:
21. augustā, 2014
Aina

Labdien! Gribu noskaidrot jautājumu par mācībām. Mana izglītība ir bakalaura grāds būvniecības nozarē, pedagoga sertifikāts (80 stundas; vispārējās izglītības pedagogs), piešķirta pedagoga 3.pakāpe. Darba stāžs 16 gadi. Vai es varu strādāt profesionālā vidusskolā, vai man vēl papildus jāiegūst profesionālās izglītības skolotāja kvalifikācija?

A
atbild:
29. augustā, 2014

Izglītības un zinātnes ministrija informē: MK noteikumu Nr.363  1.pielikuma 7.punkts noteic, ka profesionālās izglītības skolotājam nepieciešama augstākā izglītība nozarē un pedagoģiskā izglītība.

Tādējādi, ja ir vēlme strādāt par profesionālās izglītības skolotāju un ja Jums ir atbilstošā izglītība, papildus iegūt vēl kādu kvalifikāciju nav nepieciešams.