Lasīšanai: 1 minūte

Iesniegums – darba devēja noteiktā kārtībā vai brīvā formā

J
jautā:
28. jūlijā, 2014
Dagnija Tīsiņa

Labdien. Vēlētos uzzināt, kā pareizi rakstīt iesniegumu par pabalsta piešķiršanu sakarā ar ģimenes locekļa (laulātais, bērni, vecāki, vecvecāki, adoptētāji un adoptētie, brāļi un māsas) vai apgādājamā nāvi.

A
atbild:
29. jūlijā, 2014
Zaida Kalniņa
LV portāls

Kārtību, kādā konkrētajā darbavietā notiek dokumentu aprite, nosaka darba devējs. Tas attiecas arī uz darbinieku iesniegumiem un to noformēšanu. Ja šāda kārtība nav noteikta, tad iesniegums rakstāms brīvā formā.

Iesniegumā norādāms:

  • kam tas adresēts – darba devējam;
  • kas ir iesnieguma autors – darbinieka vārds, uzvārds, ieņemamais amats;
  • izklāsta daļā rakstāms iesnieguma saturs – šajā gadījumā lūgums piešķirt pabalstu sakarā ar konkrētā ģimenes locekļa nāvi;
  • norāde, ka iesniegums satur pielikumu, kas apliecina iesniegumā izteikto vajadzību – miršanas apliecības kopija;
  • vieta, datums, kad iesniegums rakstīts;
  • iesniedzēja paraksts.