Lasīšanai: 1 minūte

Par izstāšanos no SIA

J
jautā:
23. jūlijā, 2014
Oļegs

Sveiki. Vēlējos uzzināt, kas ir nepieciešams, lai izstātos no SIA, kurā esmu Valdes loceklis, respektīvi, esam 3 ar vienādām daļām?

A
atbild:
15. augustā, 2014

Par sabiedrības kapitāla daļām un rīcību ar tām izklāstīts Komerclikuma XII sadaļā. Savukārt Komerclikuma 189.pants nosaka dalībnieku pirmpirkuma tiesības un regulē, kādos termiņos tās izmantojamas. Tāpat arī šajā pantā ir noteikts, kā Jums jārīkojas, atsavinot sev piederošās kapitāla daļas.