Lasīšanai: 1 minūte

Informācija atrodama Valsts prezidenta mājaslapā un LV portālā

J
jautā:
15. jūlijā, 2014
Signe Liepiņa

Labdien! Vēlējos pajautāt - vai būtu kaut kur pieejama forma par to, kādu informāciju nepieciešams iekļaut un kā izkārtot, rakstot prezidentam lūgumu par ieslodzītā apžēlošanu? Gan kā būtu no paša ieslodzītā puses, gan - no mātes puses.

A
atbild:
17. jūlijā, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Precīza informācija par notiesāto personu apžēlošanas procedūru atrodama interneta vietnē "Latvijas Valsts prezidents", sadaļā "Apžēlošanas dienests" .

Par apžēlošanas lūguma iesniegšanu izklāstīts LV portāla rakstā "Notiesāto personu apžēlošana", kur arī izskaidrots, kādi dati lūgumā jānorāda.