Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Politika

Ja pirkuma vērtība atbilst kritērijiem, atļauju var iegūt

J
jautā:
27. maijā, 2014
Eduards B

Sveicināti! Vēršos pie jums ar jautājumu - sakiet, lūdzu, ja ārzemnieks nopirktu nekustamo īpašumu, kas ierakstīts zemesgrāmatā kā "nepabeigtā dzīvojamā māja" un šis nekustamais īpašums nav nodots ekspluatācijā, vai šajā gadījumā uz tā pamata ārzemnieks varētu noformēt uzturēšanās atļauju? Paldies!

A
atbild:
02. jūnijā, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Kā LV portālam paskaidroja Pilsonības un migrācijas pārvaldes priekšnieka vietniece migrācijas jautājumos Maira Roze – ja īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā, termiņuzturēšanās atļauju var iegūt. Taču ar vienu nosacījumu – ja šā īpašuma vērtība atbilst Imigrācijas likumā noteiktajiem kritērijiem.

Šie kritēriji izklāstīti arī LV portāla rakstā „Ārzemnieku investīcijas un termiņuzturēšanās atļaujas: plusi un mīnusi”.